ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування пам’яті полеглих за свободу та незалежність України, Новотроїцька центральна районна бібліотека провела для учнів 10-А класу Новотроїцької ЗОШ № 1 годину патріотичного виховання «Україна – територія гідності».

В ці дні ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу під час Революції Гідності. Учасники заходу з болем згадували події Революції Гідності. Поетичні рядки, сплетені у патріотичну мозаїку «Вірші, написані Майданом» звучали у виконанні ведучих заходу, бібліотекарів Олени Свєженцевої та Ольги Желязкової.

Бібліотекарі нагадали учасникам про події зими 2014 року, про загибель Героїв, ім’я котрим Небесна Сотня, про українських патріотів на Сході країни, що мають надвисоке почуття обов’язку і любові до України. Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв, хвилиною мовчання.

До уваги учасників заходу була оформлена книжкова виставка та перегляд документального короткометражного фільму

Виступаючі на заході закликали всіх згадати у своїх молитвах Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі…

Поділитися:

Переглянути інші новини

X