Творчість школярів: креатив, оригінальність, досконалість

З 27 по 29 листопада 2019 року  педагогами Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, з метою розвитку творчої активності учнів, організована та проведена районна виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Таврійські умільці».

У виставці взяли участь 121  конкурсант з 20 закладів освіти, які надали 105 творчих робіт, виконаних в техніці «джутова філігрань»: поробки з шпагату для прикраси інтер’єру будинку. Кожна робота вражала гармонійністю, новизною та оригінальністю ідей: рамки, вази, кошики, ялинкові іграшки, панно, серветки, шкатулки для прикрас та сувеніри. Найбільший емоційний вплив на відвідувачів виставки мали вироби павичів, котиків, мишенят, сов, квіткових композицій, велосипедів, чайного сервізу та настільної лампи.

Журі оцінювали творчі роботи за такими критеріями: естетичне оформлення, художня досконалість, рівень володіння технікою виконання, повнота розкриття творчої задумки автора. За рішенням журі 53 талановитих дітей стали переможцями у відповідній віковій категорії (молодша, середня, старша). Дві роботи отримали найвищий бал – відзнаку ГРАН-ПРІ та подарунки від БДЮТ: Надія Сушко, учениця Горностаївської ЗОШ («Чарівний птах», керівник – Ольга Сушко) та  Микита Малицький, учень Чкалівської ЗОШ(«Чарівні троянди», керівник Тетяна Чеботарьова).

Педагоги БДЮТ дякують всім юним учасникам виставки, їх батькам та вчителям за популяризацію культурної спадщини українського народу та поєднання традиційних і сучасних  технік декоративно-ужиткового мистецтва.

Поділитися:

Переглянути інші новини

X