Робота міжрайонної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

Вже другий рік на Херсонщині працюють 4 мобільні бригади соціально-психологічної допомоги підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, з місцями локації у містах Херсон, Генічеськ, Нова Каховка, смт Чаплинка. Новотроїцький район обслуговує мобільна бригада з смт Чаплинка. За цей час Мобільною бригадою здійснено понад 20 виїздів на територію нашого району, охоплено 92 сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини, в яких виховується 215 дітей.

Наразі 5 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на території Сиваської селищної, Одрадівської та Олександрівської сільських рад членами мобільної бригади разом із фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціально-психологічною роботою охоплено 10 родин, які потрапили в складні життєві обставини.

Членам сімей, здебільшого це жінки і діти, надано консультативну допомогу з питань, пов’язаних з протидією насильству. З батьками, які зловживають алкогольними напоями, проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно неповнолітніх дітей. Для підвищення батьківського виховного потенціалу надано поради, рекомендації відповідно до оцінок потреб дітей. Фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді трьом сім’ям було надано гуманітарну допомогу у вигляді дитячого одягу. 

Поділитися:

Переглянути інші новини

X