Новорічне свято для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

З нетерпінням та радістю чекають діти новорічних та Різдвяних свят. Адже саме в ці дні до них приходить у гості казка. Особливо цієї казки потребують діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

24 грудня Новотроїцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  для дітлахів  було організовано та проведено казкове новорічне свято. Цікавий сценарій, музичний супровід підготували працівники  районного Центру культури та дозвілля. Улюблені казкові герої:  Дід  Мороз, Снігуронька, чаклунка, лікар Айболить, домовичок, лялька Барбі та свинка Пепі  забезпечили святковий настрій, залишили чудові враження у дітей та батьків.

У ході святкового дійства діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали, водили хороводи, брали участь у конкурсах. За це отримували солодкі призи. Наприкінці свята Дід Мороз привітав присутніх, побажав дітям успіхів у навчанні, здійснення мрій, міцного здоров’я та подарував усім дітям солодкі подарунки  та іграшки.

А віддачою для всіх організаторів новорічного дійства стали посмішки сорока діточок, 14 з яких неохоплені дошкільною освітою. Отже, всі, хто побував на святі отримали позитивний заряд на новорічні свята. А вдалося свято завдяки благодійній допомозі приватних підприємців району: М.Базя, С.Кошми, М.Любаша, В.Ганжи,  І.Васильковської.

Поділитися:

Переглянути інші новини

X