За доброю традицією до районної ради завітали щедрувальники

Уже стало доброю традицією 13 січня щедрувати у колективах і організаціях селища Новотроїцького. Цей рік не став винятком.

Вечір напередодні Старого Нового Року називається Щедрий вечір, Василів вечір, або свято Маланки. На свято Маланки та напередодні Старого Нового року до районної ради та районної державної адміністрації з колядками та щедрівками завітали колективи районного центру культури та дозвілля. Від усього серця лунали новорічні щедрівки, вітання, побажання і неймовірної краси українські милозвучні пісні, що характерні прийдешнім святам українських традицій.

Щедрувальники привітали працівників установи з Новим роком, побажали здоров’я та благополуччя, достатку, радості, а головне – миру. Адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитись у новому році.

В свою чергу заступник голови районної ради Микола Піщанський від колективу районної ради подякував щедрувальникам за щирі побажання та за збереження давніх народних традицій і звичаїв, а також, як годиться, присутні на святі поповнили торбу щедрувальників гостинцями.

Поділитися:

Переглянути інші новини

X