«ПРИГОДИ ВЕСЕЛОГО КОТА»

Протягом березня 2020 року Координаційна Рада Федерації дитячих громадських організацій та Херсонський державний будинок художньої творчості щороку проводить дитячий обласний конкурс-виставку «Пригоди веселого кота».

Цього року у конкурсі взяли участь 1238 учнів із 129 закладів освіти області.

Експозицію підсумкової виставки склали 1157 робіт, виконаних в різних техніках і напрямках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Серед них – 112 індивідуальних творчих робіт талановитих дітей з 12 шкіл нашого району та вихованців БДЮТ. Кожен з них став переможцем!!!

На виставку, яка проводилася у трьох вікових категоріях, учнями нашого району було надано конкурсні роботи за наступними номінаціями: «Сюжетна композиція» (9 робіт), «Малюнок» (45 робіт), «Сувенір» (21 робота), «Фотографія» (37 робіт). Журі засвідчили високий рівень майстерності представлених робіт, ступінь володіння як традиційних, так і новітніх технік образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Конкурс показав різносторонній погляд школярів на сучасне мистецтво.

Педагоги БДЮТ – координатори конкурсу в районі – вітають з перемогою в обласному конкурсі педагогів, творчих дітей та їх батьків та дякують за гуманне та відповідальне ставлення до домашніх тварин і виховання почуття доброти та милосердя до братів менших.

Поділитися:

Переглянути інші новини

X