43 сесія районної ради

22 травня відбулася 43 сесія районної ради, на якій депутати розглянули 15 питань порядку денного. Серед головних питань – звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Новотроїцького району та районного бюджету за І квартал поточного року; звіт про роботу в.о. директора КНП «Новотроїцький ЦПМД»; зміни до районного бюджету на 2020 рік.

У ході обговорення проблемних питань депутати схвалили звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Кабінету Міністрів України, Народного депутата України Іванова В.І. щодо ситуації на вітчизняному енергетичному ринку у сегменті тарифоутворення для побутових споживачів та сільськогосподарських товаровиробників для зрошення полів та закликали: ввести мораторій на підвищення тарифів для побутових споживачів до вирішення питання відповідності доходів населення встановленим тарифам; розглянути можливість зменшення тарифу на електричну енергію для сільськогосподарських товаровиробників, що використовується для зрошення полів (особливо в посушливій степовій зоні ризикованого землеробства).

Також наголошено на проблемних питаннях медичних установ як первинної, так і вторинної ланок. Було направлено звернення до Кабінету Міністрів України, Народного депутата Іванова В.І. з проханням щодо відтермінування другого етапу медичної реформи з метою уникнення фінансових ризиків для медичних установ вторинної медичної допомоги. Запропоновано направити звернення до Президента України щодо можливості перегляду та збільшення капітаційної ставки із врахуванням специфіки сільської місцевості (велика розгалуженість мережі лікарських амбулаторій та фельдшерських пунктів первинної ланки медицини, що вимагає значних фінансових витрат).

Депутати схвалили рішення щодо надання матеріальної допомоги на лікування 27 мешканцям району.

Поділитися:

Переглянути інші новини

X