Новотроїцька районна станція юних натуралістів отримала запрошення на щотижневий екологічний раунд

У квітні-травні 2020 року в режимі онлайн комунальний заклад районної ради Новотроїцька районна станція юних натуралістів взяла участь в акції «Година Землі» Всесвітнього фонду дикої природи, що знаходиться у м. Сідней (Австралія). Нещодавно до СЮН надійшов лист-відповідь із запрошенням до подальшої співпраці. Матеріали з екології, флори та фауни Новотроїцького району готуються до відправки.

Переклад листа від офіційного представника акції «Година Землі» Всесвітнього фонду дикої природи WWF-EarthHour (earthhour.org).

Ласкаво просимо на наш щотижневий екологічний раунд.

Привіт Новотроїцька районна СЮН.

Ми сподіваємось, що Ви добре розпочали тиждень і надалі залишатиметесь в безпеці та здоров’ї.

Раді вітати Вас у нашій серії щотижневих раунд-годин на Землі, де ми будемо ділитися найцікавішим щотижневим контентом з усього світу, надаючи змогу краще взаємодіяти з нашою планетою – єдиним домом , у якому ми живемо.

Для нашого першого в історії щотижневого раунда ми ділимось порадами щодо вирощування овочів у приміщенні, списком для читання екологічних фантастичних книжок, деталями нашої дивовижної ініціативи «Школа Землі» та захоплюючого змагання з фотографії «Природа на ізоляції».

 

Поділитися:

Переглянути інші новини

X