Привітали з Днем Конституції

У зв’язку з карантинними обмеженнями, масові заходи з нагоди святкування Дня Конституції України у Новотроїцькому цьогоріч не проводилися. Тому напередодні свята, 26 червня, голова районної ради Юрій Коцегубов та заступник голови райради Микола Піщанський відвідали з робочим візитом Громівську та Сергіївську сільські ради, аби привітати очільників цих рад з одним із головних державних свят нашої країни та вручити  їм Почесні грамоти районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в розбудову місцевого самоврядування, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

У вітальному слові Юрій Коцегубов зазначив, що високий громадянський обов’язок кожного українця – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства. Юрій Анатолійович та Микола Миколайович побажали нагородженим, громівському сільському голові Сергію Ляшко та сергіївському сільському голові Клавдії Пшеницькій, міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

27 червня Почесні грамоти районної ради також були вручені:

– САЛОВУ Олексію Володимировичу, директору районного центру культури та дозвілля за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у культурний розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення Дня Конституції України;

– МЕВХ Олені Анатоліївні, бухгалтеру-архівісту І категорії Трудового архіву Новотроїцького району Херсонської області за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Конституції України.

 

Поділитися:

Переглянути інші новини

X