З Днем молоді!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Та у зв’язку із карантинними обмеженнями масові заходи до Дня молоді цього року у Новотроїцькому районі не проводилися.

Тому голова районної ради Юрій Коцегубов та заступник голови райради Микола Піщанський скористалися нагодою привітати та вручити Почесні грамоти кращим представникам молоді 27 червня перед початком розіграшу Кубка, присвяченого пам’яті Анатолія Каранди.

У вітальному слові Юрій Коцегубов зазначив, що молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Юрій Анатолійович та Микола Миколайович побажали усім, незалежно від віку, бути активними, постійно працювати над собою, будувати великі плани на майбутнє, зберігати оптимізм та залишатися  молодими. Адже молодість – це не вік, а стан душі.

За вагомий внесок у розвиток фізкультури і спорту в районі, пропагування здорового способу життя та з нагоди Дня Молоді Почесні грамоти районної ради були вручені ІВАНЦІВ Сергію Сергійовичу, гравцю футбольного клубу «Світанок» та МАРЧЕНКУ Артуру Віталійовичу, вихованцю Спортивного клубу «Аматор» Новотроїцької районної ради Херсонської області.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Молоді Почесну грамоту районної ради також отримала ЛАХМАТОВА Вікторія Олексіївна, робітник VI кваліфікаційного розряду відділення соціальної допомоги вдома Новотроїцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Поділитися:

Переглянути інші новини

X