Протягом 2014 року до районної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон) надійшло 3 запита  на інформацію від юридичних осіб (

Запити надійшли через Інтернет -1, поштою – 2.

Для отримання інформації зверталися юридичні особи (3).

За наслідками розгляду 2 запити спрямовано належному розпоряднику інформації, на 1 запит надано відповідь.

Під час розгляду запитів на інформацію порядок та строки розгляду, передбачені Законом, не порушено.

Протягом 2015 року до районної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон) поштою надійшов 1 запит  на інформацію від фізичної особи.
За наслідками розгляду 1 запит спрямовано належному розпоряднику інформації..

Під час розгляду запитів на інформацію порядок та строки розгляду, передбачені Законом, не порушено.

Стан розгляду запитів на інформацію у грудні 2016 року

У грудні 2016 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у листопаді 2016 року

У листопаді 2016 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у жовтні 2016 року

У жовтні 2016 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у вересні 2016 року

У вересні 2016 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у серпні 2016 року

У серпні 2016 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у липні 2016 року

У липні 2016 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у червні 2016 року

У червні 2016 року запитів від юридичних та фізичних осібвідповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон) до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у травні 2016 року

У травні 2016 року запитів від юридичних та фізичних осібвідповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон) до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у квітні 2016 року

У квітні 2016 року до районної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон)  запитів від юридичних та фізичних осіб не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у березні 2016 року

У березні 2016 року до районної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон)  надійшов поштою 2 письмових запита від юридичних осіб. За наслідками розгляду запитів:
спрямовано письмову відповідь запитувачу -1
надіслано електронною поштою за належністю
(сільським, селищним радам) – 1

Запити стосувався співфінансування  і  реформування ЗМІ та прізвищ відповідальних осіб за виконання ПКМУ № 422 від 31.03.2004р.

Під час розгляду запитів на інформацію порядок та строки їх розгляду, передбачені Законом, не порушено.

Стан розгляду запитів на інформацію у лютому 2016 року

У лютому 2016 року до районної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон) запитів  на інформацію не надходило

Стан розгляду запитів на інформацію у січні 2016 року

У січні 2016 року до районної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  (далі – Закон) запитів  на інформацію не надходило

Стан розгляду запитів на інформацію у  грудні  2017 року
У грудні  2017 року запитів на інформацію від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у листопаді 2017 року
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» у листопаді 2017 року до районної ради електронною поштою надійшов запит від юридичної особи – ТОВ «БІО Енерджі компані» щодо наявності на території району вільних земельних ділянок. Лист напрвлено поштою за належністю до відділу Держгеокадастру у Новотроїцькому районі, про що поінформовано запитувача інформації електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у жовтні 2017 року
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» у жовтні 2017 року до районної ради поштою надійшов запит від юридичної особи – ГО «Центр близькосхідних досліджень» щодо наявності на території району суспільно-помітних суперечок

Відповідь запитувачу направлено поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у вересні 2017 року
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» у вересні 2017 року до районної ради електронною поштою надійшло два запити від юридичних осіб – ТОВ «СВІТАПП» щодо автоматизації процесу голосування та ГО «Пацієнти за життя» щодо переліку діючих в районі програм та заходів в частині охорони здоров’я.
 
Відповіді запитувачам надані  електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у  серпні  2017 року
У серпні  2017 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у липні 2017 року
У липні 2017 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у червні  2017 року
У червні 2017 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у травні 2017 року
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» у травні 2017 року до районної ради електронною поштою надійшов один запит від юридичної особи – ГО “Громадський рух “Кріпак” щодо обговорення питання про доцільність зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Відповідь надана електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у квітні 2017 року
У квітні 2017 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило. 

Стан розгляду запитів на інформацію у березні  2017 року
У березні 2017 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у лютому 2017 року
У лютому 2017 року до районної ради електронною надійшов один письмовий запит від юридичної особи про районні програми   підтримки учасників АТО. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувачу  надана своєчасна письмова відповідь (надіслана електронною поштою).

Стан розгляду запитів на інформацію у січні 2017 року
У січні 2017 року запитів від юридичних та фізичних осіб  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у грудні 2018 року

У грудні 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у листопаді 2018 року

У листопаді 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у жовтні 2018 року

У жовтні 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою надійшов один запит від юридичної особи щодо надання інформації стосовно партійності голови районної ради, заступника голови районної ради та керуючого справами районної ради. Відповідь надана своєчасно електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у вересні 2018 року

У вересні 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у серпні 2018 року

У серпні 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у липні 2018 року

У липні 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою надійшов один запит від фізичної особи щодо комунальної власності. Відповідь надана заявнику своєчасно електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у червні 2018 року

У червні 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов один запит від юридичної особи щодо аналізу видатків районного бюджету.

Стан розгляду запитів на інформацію у травні 2018 року

У травні 2018 року запитів на інформацію від юридичних та фізичних осіб відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у квітні 2018 року

У квітні 2018 року запитів на інформацію від юридичних та фізичних осіб відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у березні 2018 року

У березні 2018 року запитів на інформацію від юридичних та фізичних осіб відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у лютому 2018 року

У лютому 2018 року запитів на інформацію від юридичних та фізичних осіб відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у січні 2018 року

У січні 2018 року запитів на інформацію від юридичних та фізичних осіб відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у грудні 2019 року

У грудні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою надійшов один запит від юридичної особи щодо надання інформації стосовно вартості мінімаьної оренди 1 кв.м площі нерухомого майна для фізичних осіб. Відповідь заявнику направлена поштою.


Стан розгляду запитів на інформацію у листопаді 2019 року

У листопаді 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою від фізичної особи надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо символіки Новотроїцького району. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.


Стан розгляду запитів на інформацію у жовтні 2019 року

Ужовтні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у вересні  2019 року

У вересні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у серпні 2019 року

У серпні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у липні 2019 року

У липні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у червні 2019 року

У червні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою від фізичної особи надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо наявності суспільно помітних конфліктів у Новотроїцькому районі. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.


Стан розгляду запитів на інформацію у травні 2019 року

У травні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у квітні 2019 року

У квітні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у березні 2019 року

У березні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило..


Стан розгляду запитів на інформацію у лютому 2019 року

У лютому 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у січні 2019 року

У січні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою надійшов один запит від юридичної особи щодо надання інформації стосовно рішення про відведення місць для передвиборчої агітації у смт Новотроїцьке. Запит направлено за належністю, про що повідомлено заявника.

X