Стан розгляду запитів на інформацію у жовтні 2020 року

У жовтні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

 

 


Стан розгляду запитів на інформацію у вересні 2020 року

 

У вересні 2020 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради від юридичної особи поштою надійшов 1 запит на публічну інформацію стосовно надання інформації щодо комунальних установ,які знаходяться на балансі районної ради та фінансуються з районного бюджету, їх передачу після ліквідації районів та про наявність заборгованості по комунальним установам. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у серпні 2020 року

У серпні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у липні 2020 року

У липні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у червні 2020 року

У червні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у травні 2020 року

У травні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у квітні 2020 року

У квітні 2020 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради від фізичної особи електронною поштою надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо відповідальної особи з антикорупційної діяльності. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у березні 2020 року

У березні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у лютому 2020 року

У лютому 2020 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради від юридичної особи електронною поштою надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо житлових програм для внутрішньо переміщених осіб. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у січні 2020 року

У січні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

X