Стан розгляду запитів на інформацію у грудні 2019 року

У грудні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою надійшов один запит від юридичної особи щодо надання інформації стосовно вартості мінімаьної оренди 1 кв.м площі нерухомого майна для фізичних осіб. Відповідь заявнику направлена поштою.


Стан розгляду запитів на інформацію у листопаді 2019 року

У листопаді 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою від фізичної особи надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо символіки Новотроїцького району. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.


Стан розгляду запитів на інформацію у жовтні 2019 року

Ужовтні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у вересні  2019 року

У вересні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у серпні 2019 року

У серпні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у липні 2019 року

У липні 2019 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у червні 2019 року

У червні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою від фізичної особи надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо наявності суспільно помітних конфліктів у Новотроїцькому районі. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.


Стан розгляду запитів на інформацію у травні 2019 року

У травні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у квітні 2019 року

У квітні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у березні 2019 року

У березні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило..


Стан розгляду запитів на інформацію у лютому 2019 року

У лютому 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради запитів не надходило.


Стан розгляду запитів на інформацію у січні 2019 року

У січні 2019 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради електронною поштою надійшов один запит від юридичної особи щодо надання інформації стосовно рішення про відведення місць для передвиборчої агітації у смт Новотроїцьке. Запит направлено за належністю, про що повідомлено заявника.

X