Стан розгляду запитів на інформацію у червні 2020 року

У червні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у травні 2020 року

У травні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у квітні 2020 року

У квітні 2020 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради від фізичної особи електронною поштою надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо відповідальної особи з антикорупційної діяльності. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у березні 2020 року

У березні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Стан розгляду запитів на інформацію у лютому 2020 року

У лютому 2020 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради від юридичної особи електронною поштою надійшов 1 запит на публічну інформацію щодо житлових програм для внутрішньо переміщених осіб. Відповідь запитувачу інформації надана своєчасно електронною поштою.

Стан розгляду запитів на інформацію у січні 2020 року

У січні 2020 року запитів на публічну інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

X