Шановні відвідувачі сайту!
Вітаємо вас на сторінках офіційного сайту Новотроїцької районної ради.

Новотроїцький район є одним з найбільших сільськогосподарських районів не лише Херсонської області, а й України (площа зрошуваних земель складає близько 70,0 тис га), має значний економічний, науковий і культурний потенціал, багаті природні та трудові ресурси, має славетну історію, насичену сучасність і великі перспективи у майбутньому.

Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво районної ради у всесвітньому наймасовішому інформаційному засобі – це яскраве свідчення відкритості нашої діяльності. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатися інформацією із першоджерела.

На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому закликаємо громадян з активною життєвою позицією взяти участь у формуванні данного сайту, пропонувати цікаві рубрики та теми для обговорення, піднімати проблемні питання та пропонувати шляхи їх вирішення.

Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим.

Голова
Новотроїцької районної ради 

Символіка району

Рішення№842 Про символіку Новотроїцького району + додатки

X